sport i školstvo

RUKOMETNI KLUB VRBOVSKO – DJEČACI 2002. GODIŠTE: Osvojili prvo mjesto u B finalu 13.Otvorenog prvenstva Hrvatske u mini rukometu

RKV 1

VRBOVSKO – Rukometni klub Vrbovsko i to njihova ekipa dječaci 2002. godište osvojila je prvo mjesto u B finalu 13. Otvorenog prvenstva Hrvatske u mini rukometu. Natjecanje je održano u Karlovcu a okupilo je čak 72 ekipe iz cijele Hrvatske. Tim izvrsnim uspjehom ostvarenim u jakoj konkurenciji mali vrbovščanski rukometaši i u ovoj godini nastavili su nizati odlične rezultate. U tom uspješnom nastupu i neki pojedinci ekipe RK Vrbovsko posebno su se iskazali i za to osvojili naslove. Tako je za najboljeg golmana u B finalu proglašen Milan Ivanišević, za najboljeg strijelca Tomislav Mihelić a u najbolju petorku izabrani su Antonio Heski i Luka Delišimunović. Kao najboljoj ekipi B finala Rukometnom klubu Vrbovsko uz pobjednički pehar dodjeljeno je i 500 kuna novčane nagrade.

AUTOR: Gorske novosti