sport i školstvo

NA EUROPSKOM KUPU GOLDEN GLOVE: Kickboxerica Lara Despot brončana u kategoriji starijih kadeta do 55 kg

Lara Despot (treća lijevo) s klupskim kolegama i trenerom

VRBOVSKO – Na Europskom kupu Golden Glove, održanom protekli vikend  u Italiji, među članovima Kickboxing kluba Tigar iz Karlovca uspješan nastup imala je i vrbovščanska sportašica Lara Despot. Još jednu u nizu medalja i to brončanog sjaja Lara je osvojila u svojoj kategoriji starijih kadeta do 55 kg. Najbolji rezultat među  karlovačkim Tigrovim ostvarila je Lucija Cicvara, koja je u seniorskoj konkurenciji  do 50 kg, osvojila srebrnu medalju. Srebrnu medalju osvojila je i Evita Lara Brkić u kategoriji juniorki do 60 kg a uz Laru u istoj kategoriji starijih kadeta do 52 kg broncom se okitio i Lukas Jurašić. Karlovačke Tigrove pa tako i uspješnu vrbovščansku kickboxericu Laru očekuju pripreme za novo natjecanje i to Europskog kupa koji se početkom veljače održava u Karlovcu.

AUTOR: Gorske novosti