sport i školstvo

MEĐUNARODNI 8. ILYO CUP 2014. Odličan nastup ogulinskih teakwandoista u reprezentaciji karlovačke županije

Teakwando22

OGULIN – Kao dio reprezentacije Karlovačke županije članovi TKD Ogulin zajedno sa kolegama iz Karlovca i Duge Rese nastupili su na međunarodnom turniru 8. Ilyo cup 2014. održanom u Košicama u Slovačkoj. Na turniru je nastupilo 500 natjecatelja iz četrnaest europskih država na kojem je reprezentacija karlovačke županije osvojila dva pehara. Prvi je pehar osvojen za 1. mjesto ekipno u kategoriji kadeta i kadetkinja a drugi pehar su dobili kao najbolja ekipa turnira. Ogulinski Taekwondo klub predstavljalo je sedam natjecatelja a najbolja je bila Vanessa Bosilj koje je osvojila  prvo mjesto i pehar kao najbolji natjecatelj u svojoj kategoriji -26 kg..Srebrne medalje osvojili su Patricia Šprajc, Denis Ivošević i Monika Jakšić, a brončane Ana Kučinić i Matej Ivanac dok je Josip Paušić borbu za medalju izgubio u kvalifikacijama.

AUTOR: Gorske novosti