VIKEND ZA VIKENDOM: Mladi ogulinski teakwandoisti nižu odlične rezultate na turnirima

TKDP

OGULIN – Vikend za vikendom mladi ogulinski teakwandoisti nižu rezultate na turnirima koje pohode. Tako je bilo i prošli vikend na tradicionalnom turniru 12. Sveti Nikola 2014 u organizaciji TKD kluba „Duga Resa” na kojem su osvojili 1 zlatnu medalju, 4 srebrene i 2 brončane a klub je u ukupnom poretku od 19 klubova zauzeo 5. mjesto. Zlato je osvojila Ana Kučinić, srebrnim medaljama su se okitili Vanessa Bosilj, Patricia Šprajc, Tea Stipetić i Denis Ivošević a brončanim Monika Jakšić i Josip Paušić.  Na tom međunarodnom turniru odigranom u dvorani Mladost u Dugoj Resi  nastupilo je 146 natjecatelja iz 19 klubova iz 2 države a za ogulinski klub nastupilo je 11 teakwandoista.

AUTOR: Gorske novosti