politika

DRUGI KRUG PREDSJEDNIČKIH IZBORA U GORSKOM KOTARU: Josipoviću pobjeda u Vrbovskom, Skradu, Delnicama, Fužinama, Čabru i Lokvama a Grabar-Kitarović „osvojila“ Ravnu Goru, Mrkopalj i Brod Moravice

HDZ u Ravnoj Gori slavi pobjedu svoje kandidatkinje Kolinde Grabar-Kitarović

HDZ u Ravnoj Gori slavi pobjedu svoje kandidatkinje Kolinde Grabar-Kitarović
HDZ u Ravnoj Gori slavi pobjedu svoje kandidatkinje Kolinde Grabar-Kitarović

GORSKI KOTAR – U drugom krugu Predsjedničkih izbora Gorani su najviše glasova dali Ivi Josipoviću za kojeg je glasovalo njih 55,37%. Kolinda Grabar-Kitarović u Gorskom kotaru dobila je podršku 44,63% birača.Ivo Josipović pobjedio je u čak 6 goranskih samouprava – Vrbovskom (59,14%), Skradu (53,94%), Delnicama (58,87%), Fužinama (65,66%), Čabru (67,68%) i Lokvama (54,93%). Kolinda Grabar-Kitarović najviše glasova osvojila je u Ravnoj Gori (50,83%), Mrkoplju (57,80%) i Brod Moravicama (53,30%). Prosječna izlaznost u Gorskom kotaru na drugi krug Predsjedničkih izbora bila je 58,84%. Najmanji odaziv bio je u Čabru gdje je na birališta izašlo 52,14% birača a najveći u Skradu (63,46%) i Ravnoj Gori (63,39%).

AUTOR: Gorske novosti
FOTO: HDZ Ravna Gora

7 comments on “DRUGI KRUG PREDSJEDNIČKIH IZBORA U GORSKOM KOTARU: Josipoviću pobjeda u Vrbovskom, Skradu, Delnicama, Fužinama, Čabru i Lokvama a Grabar-Kitarović „osvojila“ Ravnu Goru, Mrkopalj i Brod Moravice

  1. Bozena Leventic's avatar
    Bozena Leventic

    Ne mogu zamisliti da su Gorani dali pobjedu Josipoviću koji nije ništa napravio za Vas. Pobjedila je ŽENA, domoljub i nadasve ljubi svoju domovinu iznad svega. Bravo Kolinda!

    • Neovisni's avatar
      Neovisni

      Pa vidjeti ćemo uskoro…………..

  2. Ravnogorka's avatar
    Ravnogorka

    Žalosno je i za Gorane i za Riječane da su podržali Josipovića, a ne svoju susjedu Kolindu.

    • Neovisni's avatar
      Neovisni

      A da li zna “susjeda” gdje je Ravna Gora i da li uopće postoji?

  3. Bojna Cavoglave's avatar

    Josipovic Je Samo Bio Sramota Ja Mislim Da Ce KOLINDA NAPRAVIT PROMJENE U RH

  4. Neovisni's avatar
    Neovisni

    Kolinda i Josipović,izaberi tugu ili nevolju, biti će mi jako drago ako olinda napravi barem dio onoga šta je obećala, ako joj Tomica dozvoli.

    • razocarana :-('s avatar
      razocarana :-(

      ne mogu vjerovat da se veselite i nadate necemu.Pa predsjednik-ca niti u jednoj drzavi nema nikakve ovlasti,pa tako i u nasoj.nece se promjeniti nista svima nama osim njoj placa i sutra mirovina…..

Komentari su isključeni.