S lijeva na desno – Barbara Heidinger- srebro ( SU Karcher) Austrija, Slavica Grgurić Pajnić -zlato, (AK Kvarner Rijeka) Hrvatska, Vesna Musulin-bronca ( AK Kvarner Rijeka) Hrvatska

DELNICE – Početak atletske sezone, delnička veteranka Slavica Grgurić Pajnić, članica AK Kvarner iz Rijeke otvorila je zlatnom medaljom. Prvo mjesto u disciplini bacanja kugle Grgurić Pajnić osvojila je na  Otvoreno prevenstvo Slovenije u dvorani za veterane i veteranke održanom u Novom Mestu u organizaciji Atletskog kluba Krka iz Novog Mesta. Drugo mjesto pripalo je Barbari Hajdinger iz Austrije a treće klupskoj kolegici Vesni Musulin iz Rijeke. Natjecanje u Sloveniji, okupilo je oko 500 sudionika, atletičara iz Slovenije, Austrije, Mađarske i Hrvatske za koju je u reprezentaciji nastupilo  23 atletičara ukupno osvojivši 18 zlatnih, 10 srebrnih i 6  brončanih medalja. Prema kalendaru atletske sezone idući nastup, najuspješnije goranske atletičarke Slavice Grgurić Pajnić je u Zagrebu na Prvenstvu Hrvatske.

AUTOR: Gorske novosti