politika

TRADICIONALNA BLAGDANSKA ČESTITKA VRBOVŠČANSKOG SDP-A: Neka godina koja dolazi bude ona koje ćemo se rado prisjećati – zato što ćemo imati priliku da ponovno uzmemo kormilo svoje budućnosti u svoje ruke


VRBOVSKO – SDP čestita građanima Grada Vrbovskog nadolazeće blagdane uz nekoliko prigodnih želja za novu 2021.g.:


Građanima Vrbovskog, Moravica, Severina na Kupi i Gomirja želimo da ih naš Grad tretira na način kako Županija i Republika Hrvatska tretiraju Grad Vrbovsko – po principu „svima jednako“.


Građanima želimo da se naš Grad pomakne sa mrtve točke po pitanju odvojenog prikupljanja i recikliranja otpada, te na taj način smanji iznose koje mjesečno plaćamo za odvoz otpada.


Želimo građanima da se povijesno najveći Proračun našega Grada ne istopi nakon prvih izmjena, kao što je to svake godine slučaj.


Želimo građanima da u godini što dolazi krumpir još bolje rodi, ali da ga nitko ne sadi njihovim novcem kako bi ga potom dijelio diljem Hrvatske.


Gradu Vrbovskom želimo da ga „zločesta Županija“ prestane sputavati u njegovoj nakani da se napokon pomakne sa začelja ljestvice razvijenosti ovog dijela Hrvatske.


I naposljetku, želimo da godina koja dolazi bude godina koje ćemo se, za razliku od godine na izmaku, rado prisjećati. Ne samo zato što više neće biti pandemije i mjera koje su nas međusobno udaljile, već i zato što ćemo imati priliku da ponovno uzmemo kormilo svoje budućnosti u svoje ruke, da zagrlimo svoje bližnje i one koji su nam najmiliji.

Ne zaboravimo da je ostvarenje većine želja koje upućujemo jedni drugima zapravo u našoj moći, i ako ih zaista želimo možemo ih i ostvariti.


Sretan Božić i Novu Godinu želi Vam,
Vaš SDP!

9 comments on “TRADICIONALNA BLAGDANSKA ČESTITKA VRBOVŠČANSKOG SDP-A: Neka godina koja dolazi bude ona koje ćemo se rado prisjećati – zato što ćemo imati priliku da ponovno uzmemo kormilo svoje budućnosti u svoje ruke

 1. Knez Trpimir

  Kada želiš nekome nešto čestitati onda valjda upućuješ čestitku a ne prozivku.. i ja svima želim puno uspjeha i zdravlja, ali ne pada mi na pamet pljuvati po ljudima koji vrijedno rade i taj rad i uspjeh je vidljiv svakome osim članova te iste stranke koji zbunjeno na gradskom vijeću pitaju šta je sa sanacijom deponija otpada Cetin, zamislite i to godinu dana nakon što je deponij saniran i zatvoren i o tome napravljeno bezbroj priloga na televiziji i u ostalim medijima, sramota .
  Sramota da se građanima ne da do znanja da je Marišćina jednako SDP
  Sramota da autori čestitke žele SVIMA JEDNAKO, a sebi uzimaju DUPLO, ljudi moji na vaš račun, nadam se da nam u Novoj godini neće trebati pampersice zbog virusa koji možete vi širiti jer me hvata proljev od vašeg besmislenog postojanja kao stranke na ovim prostorima i, da ljudi moji niste bespomoćni, samo budite svjesni.

 2. Tomislav

  Dragi moji sugrađani,
  Za nadolazeće blagdane želim nam svima sljedeće:
  1. Da nam SDP i njegovo vodstvo izgradi obećani Dom za mlade u Kosanovićima i uredi SRC Ribnjak;
  2. Da nam SDP koji je na čelu županije zajedno sa dožupanom s područja Vrbovskog napokon osigura normalno deponiranje otpada na ŽCGO „Marišćina“ JER JE NJEGOV VLASNIK! i smanji cijenu deponiranja, pa ćemo plaćati manju cijenu odvoza otpada, ali za to bi SDP trebao raditi, što im se baš i ne da.. lakše je hraniti ovčice u Gomirju i vozit se službenim vozilom okolo;
  3. Da SDP počne shvaćati probleme ovoga Grada, a ne da se sjeti građana i grada Vrbovskog samo kad treba vijence polagat ili kad bi željeli smjestit se na neku poziciju i nastaviti ne raditi ništa;
  4. Da naš vrli SDP prestane skakati ko napaljena mačka na jastuk kad god se nešto loše dogodi u gradu i počne predlagati rješenja, a ne troši vrijeme na ovakve glupave čestitke;
  5. Da se SDP-ov dožupan koji je iz Vrbovskog sjeti svojih korijena i pomogne svom gradu, nešto izgradi, prepozna trud onih koji to hoće, a ne da se šepuri okolo kao nekakav pijetao;
  6. Ali najbitnije što nam želim je da progledamo svi jer po županiji bili bi gladni, ne bi bilo ni projekata, ni rasvjete, ni sanacije Cetina, ni obnova zgrada, ni asfaltiranja cesta, ni uređenja groblja… bili bi mrtvo slovo na papiru! A to upravo predstavlja SDP – puno trkeljanja, malo rada i spremanje puno novaca u vlastiti džep!

  I želim nam sretan Božić i Novu godinu i da u istu krenemo bez ove korone!

 3. Aurelije29

  Lijepih li želja, ali gospodo nemojte samo željeti već nešto i napravite. Puno je obećanja dožupan Mamula dao, pogotovo Gomirju, al pitam se sada što je sa Domom za mlade u Kosanovićima, što je sa projektom SRC Ribnjak, dovodila se županijska svita mještanima predstavljao projekt, a onda kao po običaju jedno veliko NIŠTA. Da bi nešto željeli morate i raditi, ali nažalost gospodo Vama je rad strani pojam. Jedini koji se sa svim problemima hvata u koštac upravo je Mufić. Usporedite Grad kada je SDP bio na vlasti i usporedite ga sada. Nemate Vi pravo ništa željeti.

 4. Tuga i Buga

  Dragi moji SDP-ovci nađite u svojim redovima čovjeka koji će tuđe interese stavljati ispred svojih! Odlučnog i hrabrog kako to radi naš sadašnji! Onda pišite ovakve gluposti!

 5. Župan

  kada budemžupan ja ću se potrudit da se zabrani sdp jer oni ne rade ništa…..samo se voze i obećaju…..to su ništa koristi,neradnici….samo ja znam radit….ja sam najbolji….prije mene svijeta nije bilo…..kada je bio sdp nije bilo jogurta ni peciva ni video čestitke ni klupa ni koševa ni svjetla nije bilo…župan bitću ja i neće oni meni na mome vrboščanskom internetu čestitati onda ništa….sanirat ću ih ko cetin, neće ni znati da nisu u gradskom vijeću….a onda ću sve palce gore imati opet samo jaaaaaa……župan jaaaa

 6. Vir Mortalis

  Građani ovog grada ipak nemaju tako kratko pamćenje i znaju da za vrijeme vaše vladavine niste apsolutno ništa napravili…o odnosu SDP-a i Županije prema gradu Vrbovskom bolje da se i ne govori

 7. Wannabe Bandeech

  Fascinantna mi je energija koja je uložena u projekat građenja tolikog broja spomenika za života. Tu se ne preza ni pred čim. Gaze se poznanici, rođaci, uništava se obitelj, iseljavaju se poduzetnici, svakodnevno omalovažavanje najbližih suradnika i glasača od kojih neki kao da i dalje misle kako sutra bez Dražena ne postoji. Kada se podvuče crta ispod svih projekata lijepim oku, ostaje zaključak da su ljudi ovdje radi Grada a ne Grad radi ljudi. U današnjim vremenima kada nam prijeti ozbiljan nestanak ljudi od njih nam je važnija rasvjeta koja će prema novijim smjernicama EU vjerovatno veći dio noći biti ugašena Od ljudi nam je važnija Kuća koju ne rade domaći poduzetnici jer projekat nije koncipiran tako da bi mogli a koju ćemo morati održavati. Od ono malo dječice koja trče po igralištu važnije su nam tribine. Od kakve takve sloge u Gorskom kotaru važnije nam je slanje opomena pred ovrhu za kašnjenje plaćanja računa od 7 dana. Od besplatnih udžbenika i radnih bilježnica za naše osnovce važniji nam je jedan video uradak u kojem se veliča lik i djelo Velikoga. Od udruga nam je važnije staviti u ovisan položaj ciljanu skupinu koja bi mogla za nas odrađivati apsolutno sve što se traži. Od mišljenja ljudi koji su izabrani u mjesne odbore a koji su odabrani od strane ljudi na terenu i koji među sobom odabiru one koji nešto znače lokalno, važnije nam je mišljenje jednog čovjeka koji očigledno smatra da je jači i od Županije a u zadnje vrijeme i od države. Sila koja se demonstrira djeluje samo prema nižerangiranima. Prema višerangiranima očito ne pali jer dolaze samo odbijenice na inzistiranja. Pad crnog jastreba je neminovan jer niti jedan jastreb nije zauvijek na nebu a kada padne, onda ćemo vidjeti cipelarenje od strane najbližih “suradnika” a možda dođemo i do informacije koliko nas stvarno košta jedna kila krumpira, uređenje restorana Kamačnik i Planinarskog doma ” Kod Dede ” a koji su sada u privatnim rukama , skijališta koje to nije, mega skladišta građevnog materijala, poduzeća za vode, zrak, zemlju led i vatru, peradarnika koji snabdijeva pola europe jajima…… nema toliko mjesta za nabrajanje velikih projekata koji život znače. Svako dobro želim u 2021. Živili !

 8. Vjerojatno će se predsjednik SDP – VRBOVSKO kandidirati za Gradonačelnika Grada Vrbovskog sa sloganom “SVIMA JEDNAKO” i vjerojatno će dobiti ” podršku” građana MO Vrbovskoga, Moravica, Severina- Lukovdola – Gomirja sa tim programom. Jer je jednostavno “normalno” da ista sredstva dobije MO Moravice
  i MO Ljubošina ili MO Vrbovsko i MO Jablan. Recimo da je On Gradonačelnik on bi izdvojio isto sredstava i za MO Plemenitaš-Blaževci kao i za MO Gomirje. Ljudi, koji ovo budete čitali vjerujte mi ako mu date glas on će to sigurno napraviti, a i ne će mu biti teško, jer i sada sa svoje funkcije Moravicama, Gomirju i Lubošini nije dao ništa, ili možda je, a to prepoznaju ljudi koji su za njega glasali ili će glasati, Moravicama, Gomirju i Ljubošini će i dalje nuditi okrugle stolove, panele, razne nove udruge naravno sa njegovim kadrovima koji su “obrazovani” i sposobni. A ako bude Gradonačelnik tu će biti i Programa, sa malim novcima, za Moravice, Gomirje i Ljubošinu a tu je Predsjednik SDP sigurno stručan pogotovo za one koji nisu niti održani a isplaćeni su. Namjeravam se dolje potpisati sa punim imenom i prezimenom jer bi i inače znali tko je je to napisao a pogotovo bi to znao Predsjednik SDP koji u “rukama” ima neke mehanizme koji su da se zapitate. Dali je on neki “mesije” “božiji poslanik”, ili poslanik neke službe, jer mi je čudno da netko tko ovdje ne živi, hoće i trudi se, da uređuje i govori kako će se ovdje tj. u Gradu Vrbovskom živjeti. Njegova djeca sigurno neće ići u naš vrtić, igrati nogomet za NK Gomirje ili Moravice ili plesati za “Prosvjetu” ili ići u našu školu, ali će on to organizirati, znati kako to treba, bolje od nas koji to živimo, znati što treba, i naravno ako je to moguće da to ispunjavaju moja i vaša djeca. Kao mještanin Gomirja i pripadnik Srpske zajednice a i čovjek koji se bavi politikom više ili manje uspješno smatram da Srpskoj zajednici u Vrbovskom treba stranka kao što je SSDS koja bi bila značajna u Vrbovskom koja bi zastupala interese građana Grada Vrbovskog i Srba i Hrvata i koja bi bila uključena život Grada Vrbovskog na konstruktivan način i zato vjerujem u gospodina Milana Vukelića, ako je izašao iz SDP-a da bi mogao napraviti jednu “važnu” stranku koja bi radila u interesu svih građana Grada Vrbovskog. Gospodine Predsjedniče SDP-a ako budete imali hrabrosti ili vam bude naređeno da se kandidirate za mjesto Gradonačelnika imate moj glas. Svima želim Sretnu Novu Godinu u kojoj ćemo se uz pomoć cjepiva riješiti ove ” pandemije covid 19″, a građani Grada Vrbovskog će se u idućoj godini na izborima riješiti “pandemije” ovakvog SDP-a.

 9. Vila V

  Ti..wannabe si fasciniran kao ja sa tobom..toliko teksta a ničega u njemu, od čega je šta važnije, djeca trče po igralištu i ne daj Bože sagraditi im tribine, ništa ..ni igrališta im ne treba, ni rasvjete nam ne treba, ni režije ne treba plačati, samo onima koji ne zapošljavaju vrbovšćane jasno hepu platiti, ostalima ne,kila krumpira ti je jeftinija u lidlu nego na placu cca mladi 7 do 8 kn a ovaj bude oko 4 do 5 kn, ti kao višerangirani bi to trebao znati, a sad nabroji nešto što si ti napravio u životu.

Komentari su isključeni.

%d blogeri kao ovaj: