crna kronika vijesti

ZAUSTAVILA GA POLICIJA: Pijan i bez položenog vozačkog, dobio novčanu i uvjetnu zatvorsku kaznu

41-godišnjak


Oglasi

VRBOVSKO – U nedjelju su, u večernjim satima, vrboščanski policajci, u vožnji ulovili pijanog i bez vozačke, 41-godišnjaka.

Kako javljaju iz policije, 41-godišnji vozač je zaustavljen na području Vrbovskog, oko 20:30 sati te je provjerom utvrđeno da je pod utjecajem alkohola od 1,33 promila i da nema položen vozački ispit bilo koje kategorije.

Vozač je uhićen i priveden na postupanje u policijsku postaju, a jučer je u žurnom prekršajnom postupku s optužnim prijedlogom, doveden u Općinski sud u Rijeci.

Policija je u optužnom prijedlogu predložila da se počinitelju odredi kazna zatvora od 60 dana, a nadležni prekršajni sudac je sukladno važećim zakonskim propisima 41-godišnjaka proglasio krivim i pravomoćnom presudom mu odredio novčanu kaznu u iznosu od 1.500 eura te uvjetnu kaznu zatvora od 40 dana s kušnjom na godinu dana, stoji u izvješću Policijske uprave primorsko-goranske.