Kickboxeri Marino i Lara

VRBOVSKO – Natječući se na nedavno održanom međunarodnog kickboxing turniru u Rijeci dvoje uspješnih vrbovščanskih kickobxera Marino Štefanac i Lara Despot ovogodišnju natjecateljsku sezonu završili su bogatiji za još jednu medalju. Marino je u kategoriji starijih kadeta osvojio srebro kao i Lara koja pripada kategoriji mlađih kadeta. Njih dvoje kickboxing treniraju u karlovačkom klubu Tigar koji je na tom natjecanju osvojio šest zlata, sedam srebra i šest bronci. Bio je to veliki međunarodni turnir Croatia Open gdje su se Tigrovi a među njima i Lara i Marino ponovno dokazali u jakoj konkurenciji 800 natjecatelja iz 100 klubova iz 11 država. Marina i Laru nakon još jedne uspješno završene natjecateljske sezone očekuje novi ciklus priprema i treninga za narednu 2011. sezonu.

AUTOR: Nensi Tatar