Veliki rukometni turnir

VRBOVSKO – Na rođendanskom rukometnom turniru koji je za Dan Grada organizirao RK Vrbovskog sudjelovalo je 13 ekipa. Pet ekipa natjecalo se u kategoriji dječaka ´98. godišta i to Jamnica, Halub, PŠR, RK Ogulin, RŠ Jaska i RK Vrbovsko. Pobjednički pehar osvojili su rukometaši Ogulina, drugo mjesto su zauzeli domaćini a treća je bila ekipa RŠ Jaska. U starijoj kategoriji dječaka ´94. godište natjecalo se osam ekipa rukometnih klubova Ogulin, Trsat, Mladost, Jamnica, Sloga, Jaska, Goranin i Vrbovsko. U toj kategoriji pobjednički pehar osvojili su domaćini ekipa RK Vrbovsko, druga je bila ekipa RŠ Jaska a treća RK Sloga. Uz pokrovitelja Grad Vrbovsko organizaciju rođendanskog turnira pomogli su i sponzori brojni lokalni poduzetnici i obrtnici te Turistička zajednica