sport i školstvo

JOŠ JEDNA USPJEŠNA SEZONA ZA ŽRK VRBOVSKO: Odličnim igrama u posljednjim utakmicama osvojile 2. mjesto u Županijskoj ligi

rukomet-01_1

VRBOVSKO – Vrbovščanske rukometašice ŽRK-a Vrbovsko novom natjecateljskom sezonom i izvrsnom igrom poboljšale su svoj prošlogodišnji plasman – 3. mjesto na ljestvici županijske lige za jedno mjesto više. Zadnjim pobjedama u županijskoj ligi u kategoriji djevojčica, protiv Omišlja (21:17) i Zameta 1 (20:12), odigranim pred domaćom publikom djevojke su, kaže njihov trener Kristijan Jardas, prošlogodišnji uspjeh popravile i ove sezone osvojile 2. mjesto smjestivši se iza Zameta 2. Djevojke su odličnim igrama u posljednjim utakmicama koje su odlučivale o redosljedu od 2-4 mjesta, još jednom potvrdile da su osim za Zamet 2, nepobjedive, ističe Jardas. Natjecanje su završile sa 21 bodom iz 14 utakmica i gol razlikom 244:163. Dobru igru vrbovščanske rukometašice pokazale su i na turniru 4 Grada – Ogulin, Slunj, Ozalj i Vrbovsko održanom u travnju i svibnju ove godine na kojem su osvojile drugo mjesto. U završnicu turnira ušle su sa svim pobjedama i jednim neodlučenim rezultatom a prvo mjesto izmaklo im je u srazu s Ogulinom i rezultatom 22:21. Još jednom uspješnom natjecateljskom sezonom i poboljšanjem plasmana u županijskoj ligi ŽRK Vrbovsko dokazao je da prošlogodišnji uspjeh nije bio slučajan, kaže Jardas koji očekuje iduću sezonu još uspješnijom.

AUTOR: Gorske novosti