sport i školstvo

NA VELIKOM MEĐUNARODNOM TEAKWANDOO TURNIRU 16. JASTREB OPEN: Boje TKD Ogulin branilo 14 igrača koji su osvojili 3 zlatne, 2 srebrene i 4 brončane medalje

TKD OG foto

OGULIN – Nakon uspješnog nastupa u reprezentaciji karlovačke županije na velikom međunarodnom turniru u Slovačkoj ogulinski teakwandoisti i ovaj vikend nastavili su nizati rezultate i medalje. Ovaj put pohodili su 16. Jastreb open, Limač open 2014., međunarodni turnir održan u Domu sportova Zagreb u organizaciji TKD klub „Jastreb” na kojem je nastupio 851 natjecatelj iz 64 kluba iz 4 države. Boje TKD Ogulin branilo je njihovih 14 igrača koji su osvojili 3 zlatne medalje, 2 srebrene i  4 brončane, klub je u ukupnom poretku zauzeo 15 mjesto a ekipno je bio 3. u kategoriji limači-kick te je osvoji pehar. Zlatne medalje su osvojili Denis Ivošević, Petra Ivošević i Goran Lisica, srebrnim su se okitili Ana Kučinić i Carlos Grba a brončani su bili Vanessa Bosilj, Monika Jakšić, Doroteja Magdić i Matej Ivanac.

AUTOR: Gorske novosti