Slavica Grgurić Pajnić

DELNICE – Nakon uspješnog početka sezone u Sloveniji, Delničanka Slavica Grgurić Pajnić iz AK Kvarner Rijeka nastavlja svoj zlatni niz. Novi naslov prvakinje osvojila je  u Atletskoj dvorani Zagrebačkog velesajma, gdje je u subotu održano 13. otvoreno dvoransko atletsko prvenstvo Hrvatske za veterane i veteranke. Na natjecanju koje je okupilo 120 natjecatelja iz Slovenije, Mađarske, Austrije i Hrvatske, u kategoriji žene 60 + Grgurić Pajnić osvojila je zlato u bacanju kugle.  Ovo mi je, kaže Grgurić Pajnić,  drugi ovogodišnji dvoranski nastup i biti prvak Hrvatske na tom prvenstvu  je veliko zadovoljstvo i ponos. Početak je to atletske sezone i sigurno će i sami rezultati biti iz takmičenja u takmičenje sve bolji i bolji, izjavila je za Gorske novosti delnička atletičarka koju očekuje dvoransko prvenstvo Balkana u Beogradu na koje je već prijavljeno 459 atletičara iz desetak zemalja Jugoistočne Europe.

AUTOR: Gorske novosti