kultura i zabava

U BLAGDANSKOM OZRAČJU I BOŽIČNOM DUHU:  U Ravnoj Gori održan humanitarni božićni šahovski turnir i Pub kviz

Oglasi

RAVNA GORA – U blagdanskom ozračju i božićnom duhu u nedjelju je u Ravnoj Gori održan humanitarni božićni šahovski turnir i Pub kviz. Događanje je organizirala ravnogorska Udruga mladih Futurum Montis uz tehničku podršku Šahovskog kluba Goranka a na kojem je prikupljeno 7750 kn koje će biti donirane u humanitarne svrhe. Kako ističe organizator uz kotizacije natjecatelja i dobrovoljne priloge dobijena je i anonimna donacija od 2000 kn a na sve to Shamrock pub je nadodao 2500 kn (dio zarade od 1800 kuna sa šanka i 700 dobrovoljnog priloga sa humanitarnog malonogometnog turnira na Starom Lazu). Na turniru u šahu natjecalo se 20 igrača 1. mjesto osvojio je Teo Tomulić, druga je bila Ena Cvitan a treći  Noa Kašelić. U kategoriji mlađih kadeta prvi je bio Matija Ružić, drugi Matija Mance a treći Lukas Dožaić. Najbolja žena turnira bila je Barbara Rački, najbolji junior Marijana Božić a najbolji kadet David Despotović. U Pub kvizu natjecalo se 13 ekipa od kojih je prvo mjesto osvojila ekipa Sušilo, druga je bila ekipa 4 Fantastic a treća ekipa pod imenom Du je vozo?