Marino Štefanac

VRBOVSKO – Vrbovščanski kickboxer Marino Štefanac potukao je konkurenciju u svojoj kategoriji +69 kg, disciplini semi contact na nedavno održanom Hrvatskom prvenstvu u Slunju. Marino je osvojio zlato i titulu prvaka Hrvatske u svojoj kategoriji pobijedivši  Josipa Jareba Oštrinu iz Slunja 9-2, zatim Tustonju iz Future Pula 7-5 i u finalu Roberta Basaru iz Tigra 2-0. To je još jedna u nizu medalja i izvrsnih sportskih rezultata Marina koji kickobxing trenira u karlovačkom klubu Tigar. Da se radi o vrhunskim sportašima i klubu, Tigrovi su potvrdili upravo na tom prvenstvu gdje je nastupilo 260 natjecatelja a samo oni su osvojili  7 titula prvaka Hrvatske, 4 srebrne i 4 brončane medalje, te ukupni naslov najboljeg kluba.  Uz Marina titulu prvaka odnijeli su Mihael Pavlaković  koji je proglašen i najboljim kadetom u semi contactu, zatim Antonio Šiljac, Petra Lončar koja je uz zlato u dvije kategorije odnjela i  titulu najbolje juniorke u ligt contacu te Denis Majdanožić i Adam Blauhorn.

AUTOR: Nensi Tatar