sport i školstvo

BOŽIĆNI RUKOMETNI TURNIRI: Rukometaši Vrbovskog kao domaćini prvi i treći – na gostovanju četvrti

VRBOVSKO – Na Božićnom turniru Rukometnog kluba Vrbovsko, održanom u Gradskoj sportskoj dvorani u Vrbovskom, natjecalo se 7 ekipa. Pobjedu u mlađoj kategoriji – dječaci ´98-godište odnjela je ekipa Ogulin 1, drugi su bili Ogulin 2 a treće mjesto osvojio je domaćin ekipa RK Vrbovsko. U starijoj kategoriji – dječaci ´94-godište u kojoj su snage odmjerile četiri ekipe najbolji su bili domaći rukometaši, drugo mjesto osvojila je ekipa Goranin, treće ekipa Jamnica dok je na četvrtom mjestu bila ekipa SN Sloga.

Dan nakon tog tradicionalnog blagdanskog turnira i ugošćavanja na svom terenu, vrbovščanski rukometaši i to najmlađa ekipa – dječaci 2002- godište gostovali su na opatijskom Božićnom turniru. Među 9 ekipa koliko ih se natjecalo na turniru u Opatiji, RK Vrbovsko osvojilo je 4. mjesto. Prva je bila ekipa Halub 1, druga Senj a treća ekipa Zadar.

AUTOR: Gorske novosti